تبلیغات
.:: ShirazAx.IR ::. - کنسرت رقص در تهران با مجوز وزارت ارشاد

امروز:

simin-ghanem3.jpg

بر اساس خبر درج شده در یکی از خبرگزاری های کشور، ۱۹ و ۲۰ خردادماه تالار وحدت تهران برگزار کننده دو کنسرت ویژه بانوان است که یکی از این کنسرت ها با هنرنمایی گروه "شیفتگان دل" به سرپرستی خانم"هایده کیشی پور" و با انجام حرکات موزون برگزار می شود.

به گزارش جهان "هایده کیشی پور" یکی از مربیان صاحب شهرت کلاس های رقص در تهران است که به تدریس انواع رقص های ایرانی و خارجی در کشور می پردازد. علاوه بر آن گروه رقصنده که به سرپرستی وی و دخترش "هدیه" به انجام حرکات موزون می پردازند، در بسیاری از مراسم و به مناسبت های مختلف شرکت کرده و به تبلیغ فعالیت های این گروه در سراسر تهران اقدام می کنند.

"هایده کیشی پور" که به گفته خود هم دوره و هم کلاس یکی از رقصنده های ایرانی قبل از انقلاب به نام (م.ح) است که در حال حاضر در غرب به سر می برد، کلاس های رقص خود را در نواحی مختلف تهران مانند میرداماد و جردن برگزار و برای هردوره کلاس های خود هزینه های هنگفتی از داوطلبین دریافت می کند. علاوه بر آن برخی از اعضای گروه وی هر از چند گاهی با سفر به یکی از کشورهای خارجی، رقص های جدیدی را آموزش دیده و پس از مراجعت به ایران، این رقص ها را به دختران ایرانی تعلیم می دهند.

نکته جالب توجه در این میان اینست که برخی از ارگان های رسمی کشور در برخی از همایش ها و برنامه های خود که برای بانوان برگزار می کنند با دعوت از گروه"هدیه و هایده کیشی پور" خود به خود برای انجام فعالیت های این گروه تبلیغ می کنند که نمونه آنها افتتاح برخی از پروژه ها در پارک بانوان تهران به همراه هنرنمایی این گروه در میان برخی از مسئولان زن در شهرداری بود.

برگزاری مسابقات رقص در همایش ها، برگزاری شوهای لباس، برگزاری شوهای لوازم آرایش و تربیت دخترانی که شغل آنها رقصندگی است از فعالیت های سرپرست گروهی است که ۱۹ خردادماه در تالاروحدت تهران برنامه اجرا خواهند کرد.

و اما سوال اساسی اینجاست که چرا فردی به راحتی مجوز کنسرت در یکی از معروفترین تالارهای تهران را گرفته و با گروه خود به اجرای برنامه می پردازند؟

گفته شده است که این کنسرت رقص برای حمایت از مردم مستضعف و نیازمند برگزار می شود.بد نیست مسئولین محترم برای علما و مراجع توضیح دهند با کدام حجت شرعی اجازه دادند برای حمایت از مردم ستم دیده! کلاس رقص در پایتخت ایران اسلامی برگزار شود.

....................................................................

خبر درج شده
سیمین غانم و شیفتگان دل به تالار وحدت می روند


برنا: گروه شیفتگان دل به سرپرستی هایده کیشی پور و سیمین غانم 19 و 20 خردادماه در تالار وحدت روی صحنه می روند.

گروه شیفتگان دل در این کنسرت با 40 هنرمند به اجرای حرکات آیینی سنتی خواهد پرداخت و موسیقی این برنامه بدون کلام و به صورت از پیش ضبط شده پخش خواهد شد. کنسرت گروه شیفتگان دل که هدیه کیشی پور نیز در آن طراحی حرکت را عهده دار است، 19 خرداد - ساعت 16 - در تالار وحدت برگزار می شود؛ این در حالی است که 20 خرداد تالار وحدت میزبان کنسرت سیمین غانم می شود.

simin-ghanem3.jpg

سیمین غانم که 22 و 23 اردیبهشت نیز با برنامه ای متفاوت در تالار وحدت روی صحنه رفت و با استقبال تماشاگران روبرو شد، 20 خرداد نیز در همین تالار پذیرای دوستداران خود خواهد بود. در این برنامه هنرمندانی چون یلدا صمدی نوازنده پیانو، آزاده شمس نوازنده ویولن، آرمینا جعفری نوازنده درام، سارا احمدی نوازنده دف و فریال منفرد خواه نوازنده گیتار و همخوان نیز حضور دارند.

کنسرت کلاسیک سیمین غانم 20 خرداد - ساعت 16 - در تالار وحدت برگزار می‌شود. این دو کنسرت به همت موسسه خیریه فیروزنیا تهیه و تدارک دیده شده است.